Wyniki meczów





19 kolejka (24.03.2016 - 26.03.2016)


Gospodarze

Goście

Wynik

Data

Lubuszanin Trzcianka

1922 Lechia Kostrzyn

2:2

Mieszko Gniezno

Warta Międzychód

0:2

Sparta Oborniki

GKS Dopiewo

3:1

Płomień Przyprostynia

Grom Plewiska

0:2

Mawit Lwówek

Tarnovia Tarnowo Podgórne

0:2

Kotwica Kórnik

Huragan Pobiedziska

0:1

GLKS Wysoka

Zjednoczeni Trzemeszno

2:0

Iskra Szydłowo

Wełna Skoki

2:0


18 kolejka (19.03.2016 - 20.03.2016)


Gospodarze

Goście

Wynik

Data

1922 Lechia Kostrzyn

Wełna Skoki

2:2

Zjednoczeni Trzemeszno

Iskra Szydłowo

0:4

Huragan Pobiedziska

GLKS Wysoka

0:3

Tarnovia Tarnowo Podgórne

Kotwica Kórnik

3:2

Grom Plewiska

Mawit Lwówek

6:0

GKS Dopiewo

Płomień Przyprostynia

4:0

Warta Międzychód

Sparta Oborniki

0:0

Lubuszanin Trzcianka

Mieszko Gniezno

2:1


17 kolejka (12.03.2016 - 13.03.2016)


Gospodarze

Goście

Wynik

Data

Mieszko Gniezno

1922 Lechia Kostrzyn

1:1

Sparta Oborniki

Lubuszanin Trzcianka

3:3

Płomień Przyprostynia

Warta Międzychód

0:3

Mawit Lwówek

GKS Dopiewo

0:4

Kotwica Kórnik

Grom Plewiska

1:3

GLKS Wysoka

Tarnovia Tarnowo Podgórne

1:0

Iskra Szydłowo

Huragan Pobiedziska

6:2

Wełna Skoki

Zjednoczeni Trzemeszno

2:2


16 kolejka (14.11.2015 - 15.11.2015)


Gospodarze

Goście

Wynik

Data

1922 Lechia Kostrzyn

Zjednoczeni Trzemeszno

2:3

Huragan Pobiedziska

Wełna Skoki

1:0

Tarnovia Tarnowo Podgórne

Iskra Szydłowo

0:2

Grom Plewiska

GLKS Wysoka

6:1

GKS Dopiewo

Kotwica Kórnik

3:0

Warta Międzychód

Mawit Lwówek

3:0

Lubuszanin Trzcianka

Płomień Przyprostynia

2:0

Mieszko Gniezno

Sparta Oborniki

0:3


15 kolejka (11.11.2015 - 00.00.0000)


Gospodarze

Goście

Wynik

Data

Sparta Oborniki

1922 Lechia Kostrzyn

1:0

Mieszko Gniezno

Płomień Przyprostynia

3:1

Lubuszanin Trzcianka

Mawit Lwówek

6:1

Warta Międzychód

Kotwica Kórnik

5:0

GKS Dopiewo

GLKS Wysoka

6:0

Grom Plewiska

Iskra Szydłowo

0:0

Tarnovia Tarnowo Podgórne

Wełna Skoki

2:1

Huragan Pobiedziska

Zjednoczeni Trzemeszno

1:4


14 kolejka (07.11.2015 - 08.11.2015)


Gospodarze

Goście

Wynik

Data

1922 Lechia Kostrzyn

Huragan Pobiedziska

3:4

Zjednoczeni Trzemeszno

Tarnovia Tarnowo Podgórne

1:7

Wełna Skoki

Grom Plewiska

1:7

Iskra Szydłowo

GKS Dopiewo

1:2

Kotwica Kórnik

Lubuszanin Trzcianka

0:1

Mawit Lwówek

Mieszko Gniezno

1:1

GLKS Wysoka

Warta Międzychód

2:5

Płomień Przyprostynia

Sparta Oborniki

0:0


13 kolejka (31.10.2015 - 00.00.0000)


Gospodarze

Goście

Wynik

Data

Płomień Przyprostynia

1922 Lechia Kostrzyn

3:3

Sparta Oborniki

Mawit Lwówek

1:0

Mieszko Gniezno

Kotwica Kórnik

2:2

Lubuszanin Trzcianka

GLKS Wysoka

2:1

Warta Międzychód

Iskra Szydłowo

1:3

GKS Dopiewo

Wełna Skoki

2:1

Grom Plewiska

Zjednoczeni Trzemeszno

6:0

Tarnovia Tarnowo Podgórne

Huragan Pobiedziska

4:3


12 kolejka (24.10.2015 - 25.10.2015)


Gospodarze

Goście

Wynik

Data

1922 Lechia Kostrzyn

Tarnovia Tarnowo Podgórne

2:1

Huragan Pobiedziska

Grom Plewiska

1:2

Zjednoczeni Trzemeszno

GKS Dopiewo

1:3

Wełna Skoki

Warta Międzychód

0:5

Iskra Szydłowo

Lubuszanin Trzcianka

1:0

GLKS Wysoka

Mieszko Gniezno

3:3

Mawit Lwówek

Płomień Przyprostynia

0:4

Sparta Oborniki

Kotwica Kórnik

0:0


11 kolejka (17.10.2015 - 18.10.2015)


Gospodarze

Goście

Wynik

Data

Mawit Lwówek

1922 Lechia Kostrzyn

0:1

Płomień Przyprostynia

Kotwica Kórnik

1:2

Sparta Oborniki

GLKS Wysoka

1:0

Mieszko Gniezno

Iskra Szydłowo

2:3

Lubuszanin Trzcianka

Wełna Skoki

3:0

Warta Międzychód

Zjednoczeni Trzemeszno

3:1

GKS Dopiewo

Huragan Pobiedziska

3:1

Grom Plewiska

Tarnovia Tarnowo Podgórne

4:2


10 kolejka (10.10.2015 - 11.10.2015)


Gospodarze

Goście

Wynik

Data

1922 Lechia Kostrzyn

Grom Plewiska

0:8

Tarnovia Tarnowo Podgórne

GKS Dopiewo

5:1

Huragan Pobiedziska

Warta Międzychód

0:2

Zjednoczeni Trzemeszno

Lubuszanin Trzcianka

0:3

Wełna Skoki

Mieszko Gniezno

2:2

Iskra Szydłowo

Sparta Oborniki

0:2

GLKS Wysoka

Płomień Przyprostynia

1:2

Kotwica Kórnik

Mawit Lwówek

7:0


9 kolejka (03.10.2015 - 04.10.2015)


Gospodarze

Goście

Wynik

Data

Kotwica Kórnik

1922 Lechia Kostrzyn

1:3

Mawit Lwówek

GLKS Wysoka

1:3

Płomień Przyprostynia

Iskra Szydłowo

1:3

Sparta Oborniki

Wełna Skoki

0:0

Mieszko Gniezno

Zjednoczeni Trzemeszno

1:0

Lubuszanin Trzcianka

Huragan Pobiedziska

4:1

Warta Międzychód

Tarnovia Tarnowo Podgórne

2:1

GKS Dopiewo

Grom Plewiska

1:3


8 kolejka (26.09.2015 - 27.09.2015)


Gospodarze

Goście

Wynik

Data

1922 Lechia Kostrzyn

GKS Dopiewo

2:0

Grom Plewiska

Warta Międzychód

1:2

Tarnovia Tarnowo Podgórne

Lubuszanin Trzcianka

1:2

Huragan Pobiedziska

Mieszko Gniezno

1:1

Zjednoczeni Trzemeszno

Sparta Oborniki

0:1

Wełna Skoki

Płomień Przyprostynia

2:0

Iskra Szydłowo

Mawit Lwówek

2:2

GLKS Wysoka

Kotwica Kórnik

1:3


7 kolejka (19.09.2015 - 20.09.2015)


Gospodarze

Goście

Wynik

Data

GLKS Wysoka

1922 Lechia Kostrzyn

5:4

Kotwica Kórnik

Iskra Szydłowo

1:3

Mawit Lwówek

Wełna Skoki

0:1

Płomień Przyprostynia

Zjednoczeni Trzemeszno

3:3

Sparta Oborniki

Huragan Pobiedziska

0:1

Mieszko Gniezno

Tarnovia Tarnowo Podgórne

1:1

Lubuszanin Trzcianka

Grom Plewiska

2:2

GKS Dopiewo

Warta Międzychód

2:1


6 kolejka (12.09.2015 - 13.09.2015)


Gospodarze

Goście

Wynik

Data

1922 Lechia Kostrzyn

Warta Międzychód

1:7

GKS Dopiewo

Lubuszanin Trzcianka

1:1

Grom Plewiska

Mieszko Gniezno

3:1

Tarnovia Tarnowo Podgórne

Sparta Oborniki

3:1

Huragan Pobiedziska

Płomień Przyprostynia

4:3

Zjednoczeni Trzemeszno

Mawit Lwówek

1:0

Wełna Skoki

Kotwica Kórnik

1:4

Iskra Szydłowo

GLKS Wysoka

2:0


5 kolejka (05.09.2015 - 06.09.2015)


Gospodarze

Goście

Wynik

Data

Iskra Szydłowo

1922 Lechia Kostrzyn

5:2

GLKS Wysoka

Wełna Skoki

2:0

Kotwica Kórnik

Zjednoczeni Trzemeszno

1:5

Mawit Lwówek

Huragan Pobiedziska

3:1

Płomień Przyprostynia

Tarnovia Tarnowo Podgórne

0:2

Sparta Oborniki

Grom Plewiska

2:3

Mieszko Gniezno

GKS Dopiewo

0:1

Lubuszanin Trzcianka

Warta Międzychód

1:2


4 kolejka (29.08.2015 - 30.08.2015)


Gospodarze

Goście

Wynik

Data

1922 Lechia Kostrzyn

Lubuszanin Trzcianka

1:4

Warta Międzychód

Mieszko Gniezno

2:0

GKS Dopiewo

Sparta Oborniki

3:0

Grom Plewiska

Płomień Przyprostynia

5:2

Tarnovia Tarnowo Podgórne

Mawit Lwówek

8:0

Huragan Pobiedziska

Kotwica Kórnik

3:1

Zjednoczeni Trzemeszno

GLKS Wysoka

3:2

Wełna Skoki

Iskra Szydłowo

0:3


3 kolejka (22.08.2015 - 23.08.2015)


Gospodarze

Goście

Wynik

Data

Wełna Skoki

1922 Lechia Kostrzyn

3:3

Iskra Szydłowo

Zjednoczeni Trzemeszno

5:1

GLKS Wysoka

Huragan Pobiedziska

1:1

Kotwica Kórnik

Tarnovia Tarnowo Podgórne

2:0

Mawit Lwówek

Grom Plewiska

0:3

Płomień Przyprostynia

GKS Dopiewo

0:2

Sparta Oborniki

Warta Międzychód

0:2

Mieszko Gniezno

Lubuszanin Trzcianka

1:5


2 kolejka (15.08.2015 - 16.08.2015)


Gospodarze

Goście

Wynik

Data

Warta Międzychód

Płomień Przyprostynia

5:1

GKS Dopiewo

Mawit Lwówek

3:0

Grom Plewiska

Kotwica Kórnik

0:1

Tarnovia Tarnowo Podgórne

GLKS Wysoka

1:4

Huragan Pobiedziska

Iskra Szydłowo

2:1

Zjednoczeni Trzemeszno

Wełna Skoki

2:0

Lubuszanin Trzcianka

Sparta Oborniki

3:1

15.08.2015, godz. 00:00

1922 Lechia Kostrzyn

Mieszko Gniezno

0:1

15.08.2015, godz. 00:00


1 kolejka (08.08.2015 - 09.08.2015)


Gospodarze

Goście

Wynik

Data

Zjednoczeni Trzemeszno

1922 Lechia Kostrzyn

2:2

Wełna Skoki

Huragan Pobiedziska

1:0

Iskra Szydłowo

Tarnovia Tarnowo Podgórne

2:0

GLKS Wysoka

Grom Plewiska

1:4

Kotwica Kórnik

GKS Dopiewo

2:1

Płomień Przyprostynia

Lubuszanin Trzcianka

1:2

Sparta Oborniki

Mieszko Gniezno

2:1

Mawit Lwówek

Warta Międzychód

1:3

26.08.2015, godz. 00:00