Relacja z meczu: Sparta Oborniki - Legia Chełmża

Sparta Oborniki
Legia Chełmża

3
0

0. min. - Wyjściowy skład Sparty: Słowik - Głowacki, Jujeczka, Szpalik, Radziwołek, Lizewicz, Bukowski, Cyranek, Daniel, Florek, Zarębski

0. min. - Sędzią głównym będzie pan Wiśniwski - Legia Chełmża, na lini Stachowiak i Adamski - obaj Sparta Oborniki

0. min. - W wyniku losowania wybrano 3 sędziów mimo iż obserwator chciał mecz przełożyć na godzinę 18.00 i czekać na przyjazd sędziów ze Żnina

0. min. - Mecz rozpocznie się za 10 minut

0. min. - Niestety nadal czekame za trójką sędziowską

0. min. - Niestety spotkanie rozpocznie się z opóźnieniem ponieważ jak dotąd nie pojawili się sędziowie. Obzerwator zadecydował, że w tym momencie czekamy na decyzję Kujawsko-Pomorskiego-Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy czy czekać za sędziami, czy wyznaczyć

1. min. - I po wielu przebojach z sędziami spotkanie się własnie rozpoczęło

2. min. - Pierwsza akcja Sparty i Florek na spalonym

3. min. - Szybaka akcja Sparty Florek do Bukowskiego, ten do Daniela, który pokonuje bramkarza

4. min. - Kolenja dobra akcja Sparty, tym razem zakończona tylko autem

5. min. - Gra toczy się w środku pola

8. min. - pierwsza groźna akcja gości jednak piłkę łapie Słowik

16. min. - akcja gości zakończona niegroźnym strzałem

18. min. - Szybka indywidualna akcja Cyranka, ale w ostatniej chwili przerwana przez obrońców

19. min. - dobra pierwsza akcj gości i Słowik w sytuacji sam na sam broni

22. min. - strzał Lizewicz i broni bramkarz gości

26. min. - Przed szansą podwyższenia wyniku gospodarze jednak piłka mija bramkę

29. min. - kontra gości i Jujeczka wybija piłkę z pola karnego

30. min. - strzela Lizewicz ale niecelnie

31. min. - groźna akcja gości obrońca Sparty daje się ograć i Słowik na rzut rożny

34. min. - kontra Sparty i po strzale Florak rzut rożny

35. min. - rzut rożny dla gości

38. min. - dobra akcja Sparty i rzut rożny

40. min. - kolejny rzut rożny dla Sparty z którego nic nie wynika

43. min. - groźna akcja Legii i rzut rożny

45. min. - koniec pierwszej połowy

46. min. - początek drugiej połowy w przerwie trenerzy nie dokonali zmian w składach

47. min. - groźna akcja gości, niezdecydowanie obrońców Sparty i piłka minimalnie mija bramkę

51. min. - dobra kontra Spart, jednak goście wybijaja na aut

52. min. - odpowiedź gości ale wyjaśniają obrońcy Sparty

54. min. - strzela Cyranek ale niecelnie

58. min. - zmiana w Sparcie Pawlaczyk za Zarębskiego

60. min. - szybka akcja Sparty Florek do Radziwołka i 2:0

64. min. - dobra akcja Florka, który podaje do Bukowskiego, lecz jego srzał broni bramkarz

65. min. - Szykba kontra Sparty jednak strzał Lizewicza broni bramkarz

67. min. - rzut rożny dla gości

70. min. - zmiana w Sparcie Za Daniela wchodzi Dachowski

73. min. - dobra akcja Bukowskiego jednak wybija piłkę bramkarz

76. min. - rzut wolny dla Sparty Lizewicz dośrodkowuje i Florek pokonuje bramkarza

79. min. - kolejne zmiany w Sparcie Golon za Cyranka i Buczkowski za Lizewicza

82. min. - dobra akcja Sparty, jednak sytuację wyjaśnia bramkarz Legii

85. min. - dobra kontra gości i piłka minimalnie mija bramkę

87. min. - kontra gości i w bramce Słowik

88. min. - groźny strzał Legii i piłka minimalnie mija bramkę Sparty

90. min. - koniec meczu

Czat podczas meczu:

Fatal error: Call to undefined function sqlite_open() in /home/cdnet/ftp/sparta.obornikionline.pl/live.php on line 310