Relacja z meczu: Zdrój Ciechocinek - Sparta Oborniki

Zdrój Ciechocinek
Sparta Oborniki

1
0

0. min. - Wyjściowy skład Sparty: Słowik - Gendera, Jujeczka, Szpalik, Radziwołek, Lizewicz, Brauza, Cyranek, Daniel, Florek, Golon

1. min. - początek meczu i rzut rożny dla Sparty

3. min. - rzut wolny po faulu na Golonie

5. min. - rzut rożny dla gospodarzy

7. min. - kontra Sparty i goście na aut

9. min. - szybka akcja gospodarzy zakończona groźnym ale niecelnym strzałem

10. min. - strata w środku pola kontra gości ze skrzydła dośrodkowanie w pole karne i gol dla gospodarzy

14. min. - groźna kontra gospodarzy

17. min. - groźna akcja Sparty Gendera w pole karne i Brauza w boczną siatke

21. min. - rzut rożny dla gospodarzy i broni Słowik

23. min. - zmiana w Sparcie kontuzjowanego Jujeczkę zastępuje Dachowski

27. min. - słaba gra Sparty i groźne kontry gospodarzy

31. min. - szybkie podanie Cyranka do Brauzy ten mija bramkarza i nie trafia w bramkę

36. min. - groźna akcja Sparty przerwana faulem

41. min. - Brauza za dyskusję z sędzią który pokazał bezsensowny faul

45. min. - w przerwie trener Sparty robi jedną zmianę, Golona zastępuje na boisku Pawlaczyk

45. min. - koniec pierwszej połowy

46. min. - początek drugiej połowy

48. min. - groźna akcja gospodarzy

50. min. - kolejny przegrany pojedynek w środku pola i poprzeczka ratuje Spartę od utraty bramki

55. min. - dobra akcja Pawlaczyka i Florek nie trafia w bramkę

57. min. - szybka kontra gospodarzy i broni Słowik

60. min. - zmiana w Sparcie Bukowski za Cyranka

63. min. - kontra Sparty ale niedokładnie Pawlaczyk

67. min. - kontra gości i Dachowski wybija z pola karnego

71. min. - rzut z autu i Brauza strzela ale trafia w bramkarza

75. min. - trenes Sparty decyduje się na grę trójką obrońców zwiększając siłę ofensywną drużyny

77. min. - zmiana w Sparcie Buczkowski za Radziwołka

80. min. - dobra akcja Sparty jednak Lizewicz zamiast podawać decyduje się na strzał

83. min. - kontra gospodarzy i broni Słowik

88. min. - sędzia dolicza 3 min. Sparta atakuje a gospodarze skutecznie się bronią

92. min. - koniec meczu

Czat podczas meczu:

Fatal error: Call to undefined function sqlite_open() in /home/cdnet/ftp/sparta.obornikionline.pl/live.php on line 310