Relacja z meczu: Sparta Oborniki - Goplania Inowrocław

Sparta Oborniki
Goplania Inowrocław

3
3

0. min. - Skład wyjściowy: Słowik – Głowacki, Radziwołek, Jujeczka, Gendera, Daniel, Brauza, Cyranek, Lizewicz, Florek, Zarębski

1. min. - sędzia główny rozpoczął spotkanie

2. min. - błąd bramkarza i goście obejmują prowadzenie

3. min. - Głowacki za faul

4. min. -

6. min. - rzut rożny dla gości i znów groźnie pod bramką Sparty

8. min. - kolejny rzut rożny dla Goplanii

11. min. - kolejna groźna akcja gości i Słowik przecina dośrodkowanie

16. min. - Sparta atakuje, ale bardzo schematycznie i niedokładnie

17. min. - nieporozumienie w obornie i znów groźnie pod bramką Słowika

19. min. - pierwsza groźna akcja Sparty, zakończona niecelnym strzałem Daniela

22. min. - rzut wolny dla gości i znów groźnie pod bramką Sparty

23. min. - rzut wolny dla Goplanii, błąd obrońców i bramkarza gospodarzy i niestety kolejna bramka dla gości

28. min. - za faul ukarany Marcin Daniel

31. min. - dobra akcja gospodarzy Florek zagrywa do Lizewicza i ten zdobywa bramkę

33. min. - tym razem groźnie pod bramką Sparty

35. min. - rzut wolny dla gości i Słowik wybija piłkę na rzut rożny

37. min. - na bramkę Goplanii strzela Maciej Brauza ale niecelnie i zbyt lekko

38. min. - strzela Mateusz Zarębski ale bardzo niecelnie

39. min. - dobra akcja Sparty, ale w ostatniej chwili piłka odskoczyła od nogi Florkowi

42. min. - gra toczy się w środkowej strefia boiska

43. min. - groźna kontra gości i Brauza wybija piłkę na aut

44. min. - sędzia główny dolicza jedną minutę do pierwszej połowy

45. min. - koniec pierwszej połowy spotkania

45. min. - jedna zmiana w składzie Sparty w miejsce Głowackiego wchodzi Dachowski

46. min. - początek drugiej połowy

48. min. - po faulu kratkę otrzymuje Marcin Radziwołek

53. min. - dobra akcja Sparty jednak do piłki nie doszedł Zarębski

57. min. - brzydkie zachowanie zawodnika z Inowrocławia który groźnie zaatakował bramkarza Sparty

62. min. - zmiana w druzynie Sparty w miejsce Radziwołka wchodzi Szpalik

66. min. - kolejna zmiana w Sparcie w miejsce Bartosza Cyranka wchodzi Marcin Bukowski

67. min. - dwie zmiany w druzynie gości

68. min. - dobre podanie Dachowskiego i Florek pokonuje bramkarza

69. min. - zmiana w Sparcie Krzysztof Błędkowski w miejsce Marcina Daniela

70. min. - dobra akcja Sparty i Marcin Bukowski strzela z 16 metrów, bramkarz łapie jednak piłkę bez problemów

76. min. - dobra akcja Sparty i Maciej Brauza strzałem z 16 metrów zdobywa bramkę dla gospodarzy

80. min. - rzut wolny dla gości i w bramce Jakub Słowik

81. min. - rzut rożny i po strzale głową Jujeczki piłka minimalnie omija bramkę

82. min. - kolejna dobra akcja Sparty i mamy rzut rożny

85. min. - błąd w ustawieniu druzyny gospodarzy, szybko wykonany rzut wolny i mamy remis

86. min. - dobra akcja Sparty, Bukowski mija dwóch zawodników i zamiast podawać decyduje się na strzał, kóry blokuje obrońca

87. min. - Sparta atakuje ale goście rozpaczliwie się bronią

90. min. - koniec meczu

Czat podczas meczu:

Fatal error: Call to undefined function sqlite_open() in /home/cdnet/ftp/sparta.obornikionline.pl/live.php on line 310