KLUB 100 - oficjalna grupa przyjaciół MKS Sparta Oborniki


Szanowni Państwo

Zarząd MKS Sparta Oborniki wychodząc naprzeciw licznym pytaniom mniejszych firm i osób fizycznych zainteresowanych wspieraniem naszej sekcji piłki nożnej, której tradycja sięga roku 1922, ogłasza utworzenie "KLUBU 100" oficjalnej grupy przyjaciół MKS Sparta Oborniki.

Jedynym warunkiem uczestniczenia w klubie jest podpisanie umowy-deklaracji o wspieraniu naszych piłkarzy miesięcznie kwotą minimum 100 PLN.

Naszym założeniem i wyznaczonym celem jest to, aby w skład klubu weszło 100 osób i podmiotów gospodarczych, a być może nawet i więcej. Łatwo przeliczyć, że dzięki temu budżet drużyny może zwiększyć się w znaczący sposób a jednocześnie Państwo otrzymają możliwość wspierania swojej drużyny w bardzo materialny i potrzebny sposób.

Jak wiemy w obecnych czasach większość klubów sportowych boryka się z najważniejszym problemem jakim są finanse. Tak się składa, że tutaj w Obornikach udało nam się pozyskać grono przyjaciół piłki nożnej, którzy co rocznie z własnych środków wykładają pieniądze na sekcję piłki nożnej.

MKS Sparta Oborniki to nie tylko drużyna seniorów, ale także pięć drużyn młodzieżowych w których systematycznie kilka razy w tygodniu trenuje około 120 młodych osób. Dzieci i młodzież zrzeszona w klubie MKS Sparta Oborniki uczy się jak poprzez sport można kształtować swoją osobowość, silną wolę, chart ducha, uczy się jak przezwyciężać i pokonywać trudności i jak przezwyciężać swoje słabości, by stawać się dobrym człowiekiem i sportowym mistrzem. Wychowywanie młodzieży przez sport jest również jednym ze sposobów zapobiegania przestępczości i wielorakim aktom wandalizmu. Udowodniono bowiem, ponad wszelką wątpliwość, że sport rozwija zdolność koncentracji, zdyscyplinowanie, umiejętność wyrzeczeń, opanowanie, poczucie odpowiedzialności - także za innych, uczciwość, sprawiedliwość, sumienność oraz wrażliwość. Praca z młodzieżą w naszym klubie poparta jest sukcesami, a nasi wychowankowie z powodzeniem grali na boiskach I, II i III ligi piłki nożnej w Polsce. Utworzenie "KLUBU 100" daje realne szanse na utrzymanie klubu pod względem organizacyjnym (awans do III ligi), oraz szkoleniowym dzieci i młodzieży.

Wszyscy, którzy zechcą stać się członkami "KLUBU 100" otrzymają kartę członkowską klubu, uprawniającą do bezpłatnego wejścia na mecze piłkarzy nożnych MKS Sparta Oborniki w zbliżającym się sezonie, jak również możliwość korzystania ze zniżek w zaprzyjaźnionych punktach usługowych lub firmach już współpracujących z zespołem. Mamy nadzieję, że akcja ta będzie kolejnym etapem budowania stabilnej i trwałej podpory w walce o wygranie III ligi grupy wielkopolsko - kujawsko - pomorskiej.

Członkom "Klubu 100" możemy zaoferować:
  • bezpłatne zaproszenia na imprezy organizowane przez MKS Sparta Oborniki
  • umieszczenie informacji lub bannerów reklamowych Darczyńcy na oficjalnej stronie MKS Sparta Oborniki
  • prawo do korzystania z logo "Klubu 100" w celach reklamowych, po wcześniejszych ustaleniach z zarządem klubu
  • akcje mailingowe przeprowadzane wśród kibiców MKS Sparta Oborniki