Wlkp Liga Juniorów: Poznaniak Poznań - Sparta Oborniki 0:4 (0:2)

28.05.2012 16:30:14

W 27 kolejce WLJS juniorzy Sparty odnieśli okazałe zwycięstwo pokonali Poznaniaka 0:4. Początek spotkania dobrze ułożył się dla naszych zawodników i w 12 minucie Mikołaj Orczykowski strzelił pierwszego gola po podaniu Pawła Polarczyka.

7 minut później ponownie Mikołaj w zamieszaniu pod bramką Poznaniaka zdobywa gola na 0:2! Kolejnej sytuacji na podwyższenie wyniku nie wykorzystał Łukasz Rozmiarek. Ostatni kwadrans pierwszej połowy to mądra gra w obronie naszego zespołu i ataki gospodarzy.
Druga część meczu rozpoczęła się od ataków Poznaniaka ale zespół z Obornik dobrze się bronił. W 79minucie meczu Łukasz Rozmiarek wykorzystał podanie Mariusza Nowickiego i 0:3 dla Sparty. Wynik meczu w 82 minucie spotkania strzałem z 20metrów ustalił Kacper Nowak. Wynik meczu mógł być wyższy ale dobrych okazji nie wykorzystał dwa razy Matelski i Polarczyk.Wielkie brawa za grę i zwycięstwo.
Ostatni mecz w Obornikach w ramach WLJS zawodnicy Sparty zagrają 2 czerwca o godzinie 11:00 rywalem będzie Calisia Kalisz.
Pierwszy mecz tych zespołów zakończył się zwycięstwem Sparty 2:1 gole zdobył Marcin Kaźmierczak.

Skład Sparty: Szymański - Polcyn , Kopaniarz , Machelski , Śleboda(45' Nowak) , Braczyński(60'Matela) , Kaźmierczak , Orczykowski , Rozmiarek(82'Stolarczyk) , Polarczyk , Nowicki.

Bramki:  2x Orczykowski(12',19') , Rozmiarek(79') , Nowak(82').

dodajdo

Słowa kluczowe: Juniorzy,

Na skróty: Tabela  |  Terminarz  |  Wyniki meczów  |  Zawodnicy  |  Relacje na żywo