Wlkp Liga Juniorów: Sparta Oborniki - Jarota Jarocin 1:2 (0:0)

20.05.2012 17:11:11

Kolejną porażkę zanotowali juniorzy Sparty. W 26kolejce Wlkp Ligi Juniorów przegrali z czwartym zespołem ligi 1:2.Pierwsza część meczu to optyczna przewaga gości jednak to zespół z Obornik miał dwie dobre okazje do zdobycia gola.

W 9 i 25minucie meczu Maciej Matelski miał szanse na zdobycie prowadzenia ale nie wykorzystał dogodnych sytuacji. Do przerwy remis 0:0. Drugą część meczu od mocnego uderzenia rozpoczyna Jarota i w 53minucie uzyskuje prowadzenie.Sparta ruszyła do odrabiania strat ale dogodnych sytuacji nie wykorzystał Kaźmierczak oraz dwa razy Nowak. W 72minucie meczu sędzia dyktuje rzut karny którego na gola zamienia zespół z Jarocina.
Sparta nie zwalnia tępa Kopaniarz trafia w spojenie słupka z poprzeczką. Dopiero w 90minucie bramkarz Jaroty popełnia błąd a gola zdobyła Mariusz Nowicki. W doliczonym czasie gry kolejną dobrą sytuacje tym razem do siatki nie trafił Dominik Braczyński. Mecz zakończył się porażką zawodników z Obornik 1:2.
26 maja kolejnym rywalem Sparty będzie Poznaniak Poznań mecz zostanie rozegrany w Zalasewie o godzinie 14:00. Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 0:0.

Sparta Oborniki - Jarota Jarocin 1:2 (0:0)
0-1 53'
0-2 72' - karny
1-2 90' Nowicki

Skład Sparty: Szymański - Polcyn , Kopaniarz , Nowicki , Śleboda , Stolarczyk(55'Machelski) , Kaźmierczak , Braczyński , Orczykowski , Nowak , Matelski (55'Polarczyk).

dodajdo

Słowa kluczowe: Juniorzy,

Na skróty: Tabela  |  Terminarz  |  Wyniki meczów  |  Zawodnicy  |  Relacje na żywo