Wlkp Juniorów: MSP Szamotuły - Sparta Oborniki 1:0(0:0)

15.05.2012 15:23:09

W 25 kolejce WLKP Ligi Juniorów Starszych Sparta Oborniki przegrała z 3 zespołem ligi MSP Szamotuły 1:0. Mimo ambitnej postawy i wielkiego zaangażowania nie udało się urwać punktów faworytą meczu.

Decydująca bramka wpadła w 71minucie spotkania ze stałego fragmentu gry.Naszym juniorom należą się wielkie brawa za dobry mecz i czekamy na przełamanie złej passy w spotkaniach na własnym obiekcie.
19 maja rywalem Sparty będzie Jarota Jarocin początek spotkania w Obornikach o godzinie 11:00. Pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1 gola zdobył Przemysław Budyła. Czekamy na zwycięstwo!

SMSP Szamotuły - Sparta Oborniki 1:0(0:0)

kład Sparty: Konowalski - Polcyn , Kopaniarz , Machelski , Śleboda , Nowicki , Rozmiarek (82'Matelski) , Orczykowski , Kaźmierczak , Braczyński , Polarczyk (53'Nowak).
Rezerwowi: Stolarczyk i Szymański.

dodajdo

Słowa kluczowe: Juniorzy,

Na skróty: Tabela  |  Terminarz  |  Wyniki meczów  |  Zawodnicy  |  Relacje na żywo

jan

15.05.2012 16:42:57

dobra praca trenera

msp szamotuły

15.05.2012 23:51:03

powiem tak gdyby nie zuchwała i przebiegła taktyka waszego trenera to mogło skończyć się waszym zwycięstwem! do dziś nasz trener tłumaczy nam dlaczego do 71minuty biliśmy głową w mur, szacunek dla was.